Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 what about th

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
xfit
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 3
Age : 34
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-03-21

what about th Empty
RašytiTemos pavadinimas: what about th   what about th EmptyŠt. 03 21, 2009 5:58 pm

th palyginus su kitais dageriais, skilu succes rate ir crit skill hit kazkoks juokingas.. realiai th tikrai NETURETU taip missinti skilu TAIP, kaip missina cia (tai sakau is patirties). Nzn kaip pas kitus dagerius, summon keys skilas neveikia! ir dageriu bs success rate toks, kad net verkti noris.. 4/10 tiesiai i NUGARA, ka kalbet jaj jis turi lipt is sonu ar net kartais buna ir facestabu, CIA nu servo pradzios nelipo nei 1 facestabas LOL, nei 1 front stabas, duok dieve limpa i nugara.. tai BENT jau perziurekit kas su tuo th padaryta, nes 79 th pilnai bufinc su +5dex taip skilu misint neturi! testinta su npc ( lethal blow success 4/10 ( 1 lethal) ). Dekui uz demesi tikiuosi bent jau minimaliu patvarkymu dageriu atzvilgiu. Cya
Atgal į viršų Go down
K4tinelis
Bendraujantis
Bendraujantis



Pranešimų skaičius : 36
Age : 33
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-03-21

what about th Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: what about th   what about th EmptyŠt. 03 21, 2009 6:03 pm

Siaip ar taip yra tik th,aw,pw,per oly pvz th laimet preis aw niekada nebuvo labai dideliu sansu Smile aw crit didziausi,ir taikliausias jis. kiekvienas dageris tiek th,tiek pw,tiek aw turi savu privalumu Smile nzn kai ptau ten kas nekimba,zinoma jei be buf soki ant full bufed tai nesistebiu kad mazai dmg ar pan,keliau as ir th ir aw tiek th tiek aw man normalus kokie ir turi buti,bedu nematau.
Atgal į viršų Go down
http://nera@nera.lt
xfit
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 3
Age : 34
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-03-21

what about th Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: what about th   what about th EmptyŠt. 03 21, 2009 8:02 pm

tu mane uz durna laikai ar kas? as faktus tau sakau, o tu man pasakas seki. Dar karta perskaityk mano posta ir suprasi kas kaip. Skilu success rate NUNERFINTAS kaip ir bs success rate FRONT FACE STAB. viska testinau su prp bufais dancais.. so..pas aw nesveiki dmg po 18k i moba, ir critai pastovus, bet tas skirtumas neturi buti toks ryskus tarp th ir aw, kai th vos 6k i ta pati moba ir visiskai nepataiko skilu aw 8/10 th 4/10 so..
Atgal į viršų Go down
MadeInGerman
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 21
Age : 34
Miestas : Pnvz
Registration date : 2008-08-24

what about th Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: what about th   what about th EmptyŠt. 03 21, 2009 11:00 pm

xfit rašo:
tu mane uz durna laikai ar kas? as faktus tau sakau, o tu man pasakas seki. Dar karta perskaityk mano posta ir suprasi kas kaip. Skilu success rate NUNERFINTAS kaip ir bs success rate FRONT FACE STAB. viska testinau su prp bufais dancais.. so..pas aw nesveiki dmg po 18k i moba, ir critai pastovus, bet tas skirtumas neturi buti toks ryskus tarp th ir aw, kai th vos 6k i ta pati moba ir visiskai nepataiko skilu aw 8/10 th 4/10 so..

aw > th taigi kelk aw Razz
Atgal į viršų Go down
xfit
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 3
Age : 34
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-03-21

what about th Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: what about th   what about th EmptyŠt. 03 21, 2009 11:06 pm

gera logika, kelkime TA, kas labiau buginta Smile o seip tikiuos, kad sutvarkys
Atgal į viršų Go down
Intru
Bendraujantis
Bendraujantis



Pranešimų skaičius : 65
Age : 35
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-03-18

what about th Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: what about th   what about th EmptySk. 03 22, 2009 12:16 pm

Vakar į mane pilnai bufintą tris kartus bluffas lipo ir backstabas beveik visa hp nukalė, jei dar labiau kibs tai iš vieno hit buffintą su +4 dc armoru iškirs, manau žiauroka būtų Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.bullet.lt
LonelySoul
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 4
Age : 34
Miestas : Lietuva
Registration date : 2009-03-16

what about th Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: what about th   what about th EmptySk. 03 22, 2009 2:25 pm

xfit rašo:
th palyginus su kitais dageriais, skilu succes rate ir crit skill hit kazkoks juokingas.. realiai th tikrai NETURETU taip missinti skilu TAIP, kaip missina cia (tai sakau is patirties). Nzn kaip pas kitus dagerius, summon keys skilas neveikia! ir dageriu bs success rate toks, kad net verkti noris.. 4/10 tiesiai i NUGARA, ka kalbet jaj jis turi lipt is sonu ar net kartais buna ir facestabu, CIA nu servo pradzios nelipo nei 1 facestabas LOL, nei 1 front stabas, duok dieve limpa i nugara.. tai BENT jau perziurekit kas su tuo th padaryta, nes 79 th pilnai bufinc su +5dex taip skilu misint neturi! testinta su npc ( lethal blow success 4/10 ( 1 lethal) ). Dekui uz demesi tikiuosi bent jau minimaliu patvarkymu dageriu atzvilgiu. Cya

Pritariu visose servose losiu uz th bet sitam serve th sudo vertas skaitau adminas nedirba savo darbo servas grinai bugovas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





what about th Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: what about th   what about th Empty

Atgal į viršų Go down
 
what about th
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: L2-Alive :: Nusiskundimai-
Pereiti į: